Zapraszamy do nas....
- Asia
- WŁAŚCICIEL ADMINISTRATOR

- Posty: 19849
- youtube Warszawa
- Rejestracja: 03 grudnia 2021, 10:38
- Dał(a) podziękowania: 2 razy
- Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz
Zapraszamy do nas....
Przy kawie u Asi to witryna, na której możesz porozumiewać się z innymi użytkownikami na różne tematy, takie jak polityka, wydarzenia, kultura czy życie codzienne. Zarejestruj się, by dołączyć do dyskusji, podzielić się swoimi opiniami i poznać nowych ludzi. Przy kawie u Asi czeka na Ciebie ciepła i przyjazna atmosfera.
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!
- poldas
- ten, który obraża

- Posty: 6036
- Rejestracja: 29 grudnia 2021, 20:05
- Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz
Re: Zapraszamy do nas....
Nie będzie czekać.Asia pisze: Przy kawie u Asi czeka na Ciebie ciepła i przyjazna atmosfera.
Zresztą to durny slogan jest.
Tylko zdajcie sobie sprawę z tego, że intelektualistom nie jest tu po drodze.
Tu brakuje akademickiego systemu dyskusji.
Re: Zapraszamy do nas....
Nigdy nie było. To nie jest warunek konieczny dla rozrywki i ucieczki od codziennościpoldas pisze: Tylko zdajcie sobie sprawę z tego, że intelektualistom nie jest tu po drodze.
Jak wyżej.poldas pisze: Tu brakuje akademickiego systemu dyskusji
Chociaz czasem byloby przyjemnie porozmawiac o literaturze czy sztuce. Ale to lepiej robic w realu. Ludzkie reakcje dużo wnoszą do jałowej dyskusji.
"Skromność zdobi męzczyznę, ale prawdziwy męzczyzna nie powinien się zdobić" Jaroslaw Hašek
Re: Zapraszamy do nas....
To duża sztuka. Niewiele wiem na ten temat.poldas pisze: Tu się rozchodzi o styl dyskusji.
Może kto inny podejmie rękawice.
"Skromność zdobi męzczyznę, ale prawdziwy męzczyzna nie powinien się zdobić" Jaroslaw Hašek
- poldas
- ten, który obraża

- Posty: 6036
- Rejestracja: 29 grudnia 2021, 20:05
- Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz
Re: Zapraszamy do nas....
Hej.
"Swatecznie" powiadasz.
Nie mieszkasz w Polsce.
W jakim państwie znalazłeś szczęście swe?
"Swatecznie" powiadasz.
Nie mieszkasz w Polsce.
W jakim państwie znalazłeś szczęście swe?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości




