Zapraszamy do nas....

Awatar użytkownika
Asia
WŁAŚCICIEL ADMINISTRATOR
WŁAŚCICIEL ADMINISTRATOR
Reactions:
Posty: 19849
youtube Warszawa
Rejestracja: 03 grudnia 2021, 10:38
Dał(a) podziękowania: 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Zapraszamy do nas....

Post autor: Asia »

Przy kawie u Asi to witryna, na której możesz porozumiewać się z innymi użytkownikami na różne tematy, takie jak polityka, wydarzenia, kultura czy życie codzienne. Zarejestruj się, by dołączyć do dyskusji, podzielić się swoimi opiniami i poznać nowych ludzi. Przy kawie u Asi czeka na Ciebie ciepła i przyjazna atmosfera.
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!
Awatar użytkownika
marta
FORUMOWICZKA
FORUMOWICZKA
Reactions:
Posty: 524
Rejestracja: 04 grudnia 2021, 12:26
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: marta »

Warto do nas dołączyć. :kwiat:
Gość
Reactions:

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: Gość »

Witam :)
Awatar użytkownika
poldas
ten, który obraża
ten, który obraża
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 29 grudnia 2021, 20:05
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: poldas »

Asia pisze: Przy kawie u Asi czeka na Ciebie ciepła i przyjazna atmosfera.
Nie będzie czekać.
Zresztą to durny slogan jest.

Tylko zdajcie sobie sprawę z tego, że intelektualistom nie jest tu po drodze.
Tu brakuje akademickiego systemu dyskusji.
Awatar użytkownika
Blitz
ZASŁUŻONY DLA FORUM
ZASŁUŻONY DLA FORUM
Reactions:
Posty: 4587
Rejestracja: 17 grudnia 2022, 19:01

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: Blitz »

poldas pisze: Tylko zdajcie sobie sprawę z tego, że intelektualistom nie jest tu po drodze.
Nigdy nie było. To nie jest warunek konieczny dla rozrywki i ucieczki od codzienności
poldas pisze: Tu brakuje akademickiego systemu dyskusji
Jak wyżej.
Chociaz czasem byloby przyjemnie porozmawiac o literaturze czy sztuce. Ale to lepiej robic w realu. Ludzkie reakcje dużo wnoszą do jałowej dyskusji.
"Skromność zdobi męzczyznę, ale prawdziwy męzczyzna nie powinien się zdobić" Jaroslaw Hašek
Awatar użytkownika
poldas
ten, który obraża
ten, który obraża
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 29 grudnia 2021, 20:05
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: poldas »

Blitz pisze: Jak wyżej.
To, że coś jest akademickie, może dotyczyć nawet spraw lapidarnych.
Tu się rozchodzi o styl dyskusji.
Awatar użytkownika
Blitz
ZASŁUŻONY DLA FORUM
ZASŁUŻONY DLA FORUM
Reactions:
Posty: 4587
Rejestracja: 17 grudnia 2022, 19:01

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: Blitz »

poldas pisze: Tu się rozchodzi o styl dyskusji.
To duża sztuka. Niewiele wiem na ten temat.
Może kto inny podejmie rękawice.
"Skromność zdobi męzczyznę, ale prawdziwy męzczyzna nie powinien się zdobić" Jaroslaw Hašek
Awatar użytkownika
poldas
ten, który obraża
ten, który obraża
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 29 grudnia 2021, 20:05
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: poldas »

Rzuciłem tylko jedną.
8-)
Mirek
FORUMOWICZ
FORUMOWICZ
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 24 grudnia 2023, 16:13

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: Mirek »

Witam .Pozdrawiam Swatecznie i zycze samych radosnych dni :macha: :buzki: :stolat:
Awatar użytkownika
poldas
ten, który obraża
ten, który obraża
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 29 grudnia 2021, 20:05
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Zapraszamy do nas....

Post autor: poldas »

Hej.
"Swatecznie" powiadasz.
Nie mieszkasz w Polsce.
W jakim państwie znalazłeś szczęście swe?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości